Oferta weselna

Mimo że alkohol nie jest najważniejszym elementem wesela, większość osób nie wyobraża sobie bez niego udanej imprezy. Dobrej jakości trunek gwarantuje wyśmienitą zabawę, która pozostanie w pamięci wszystkich gości jeszcze przez długie lata. Chcąc wesprzeć Państwa Młodych w tym szczególnym dla nich dniu, nasza hurtownia spełni wszelkie oczekiwania, przedstawiając swoją wyjątkową ofertę weselną. Dysponujemy nie tylko wybornym alkoholem, lecz także własnym, bezpiecznym transportem, a to wszystko w bezkonkurencyjnych cenach!

Alkohol na wesele – Hurtownia

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż mimo że podczas tego typu imprez okolicznościowych wódka weselna wciąż króluje na polskich stołach, coraz większą popularnością cieszą się także pozostałe trunki. Zapewniają one doskonałą oprawę całego przyjęcia, dzięki czemu staje się ono wyjątkowo eleganckie i stylowe. Wybór tak wyszukanego i nowoczesnego wyposażenia baru, czy też szwedzkiego stołu na imprezie weselnej, pozwala zadbać o pełną satysfakcję wszystkich gości. W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo alkohole wyprodukowane w Polsce, a także za granicą. Posiadamy różnego rodzaju wódki, whiskey, wina (zwykłe lub musujące), tequile, giny, oraz rewelacyjne trunki kolorowe.

Wyjątkowa oprawa każdego wesela

Nasza hurtownia alkoholu na wesele nie zapomniała także o osobach niepijących, a także o najmłodszych uczestnikach imprezy. Przeglądając jej szeroką ofertę, mogą Państwo zauważyć, że dysponujemy także różnego rodzaju trunkami bezalkoholowymi, a nawet specjalnym „szampanem” dla dzieci. Co więcej, możemy także poszczycić się dbałością o najdrobniejsze szczegóły, ponieważ nasz asortyment zawiera bogaty wybór prezentów dla gości. Są to drobne upominki w postaci kultowych i najpopularniejszych alkoholi dostępnych w wersjach mini. Tak miły i wysublimowany gest z pewnością pozostanie w pamięci obdarowanych osób na długie lata.

Przystępna cena

Hurtownia Foczka Alkohole istnieje na polskim rynku już od wielu lat, a przez ten czas udało nam się zdobyć grono najlepszych dostawców. Dzięki zaufaniu, jakim darzą oni naszą firmę, przy dokonywaniu zamówienia w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas ceny są definitywnie bezkonkurencyjne. Nawet biorąc pod uwagę pozostałe firmy zajmujące się sprzedażą hurtową! Ponadto posiadamy towar najlepszej jakości, który przechowujemy w odpowiednich warunkach, także gwarantujemy, że na Państwa stoły trafią wyłącznie trunki o nieskazitelnym smaku. Dokonując zamówienia sięgającego co najmniej 60 butelek, mogą Państwo przystąpić do negocjacji z naszymi pracownikami, co pozwoli uzyskać dodatkowy i spersonalizowany rabat. Warto wziąć to pod uwagę, zwłaszcza podczas organizacji tak kosztownego przedsięwzięcia, jakim jest przyjęcie weselne.

Nasza hurtownia – alkohol na wesele w specjalnej ofercie

Decydując się na tak istotny zakup, jakim jest alkohol na wesele, warto wybierać wyłącznie sprawdzonych i zaufanych sprzedawców. Wyrafinowane trunki stanowią gwarancję dobrego nastroju wśród wszystkich gości, a to z kolei bezpośrednio przedkłada się na udaną zabawę. Korzystając z oferty proponowanej przez hurtownię Foczka Alkohole, zyskują Państwo nie tylko pewność postawienia na najkorzystniejszą propozycję, lecz także wiele innych profitów. Nasi klienci mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty, specjalne okazje, oraz na profesjonalną obsługę.

Organizujemy bezpieczną i niezwykle szybką dostawę zamówionych produktów, za pośrednictwem jednego z naszych pracowników. Nie muszą Państwo martwić się o transport i czas otrzymania zakupionego alkoholu. Co więcej, z ogromną chęcią służymy wszelką radą i pomocą. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaka ilość alkoholu będzie niezbędna na przyjęciu weselnym – zapraszamy do kontaktu! Umożliwiamy także zwrot części wódki czystej, która została zamówiona na wesele nadprogramowo – w związku z tym, zachęcamy do zakupu większej ilości alkoholu, aby wyeliminować ryzyko, że podczas imprezy nagle go zabraknie.

Ogólne warunki Oferty Weselnej:

  • ceny wódek Oferty Weselnej dostępne są od ilości 60 szt produktu (60 butelek), pozostały asortyment (wina, szampany, whisky) w dowolnej ilości;
  • możliwość odbioru zamówienia we własnym zakresie lub za pośrednictwem naszego pracownika;
  • dostawa zamówienia, za pośrednictwem naszego pracownika, odbywa się wg kalendarza dostaw; zapytaj o wycenę transportu 881 – 744 – 122
  • Potrzebujesz szybkiej dostawy, zadzwoń i zapytaj o kurier paleta.
  • możliwość zwrotu zakupionego towaru do 10% z całego zamówienia, tylko wódki czyste. 

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button