Hurtownia wódki - ceny

Zamówienia z dostawą realizujemy od min. 1000 zł.  Koszt dostawy od 49 do 150 zł.

Wódka cieszy się dużą popularnością wśród osób organizujących wesela, spotkania towarzyskie i biznesowe. Przy większych zamówieniach bardzo istotna jest jej cena. Dotyczy ona nie tylko samych butelek alkoholu, ale także transportu. Na najlepsze ceny można liczyć, korzystając z oferty hurtowni wódki.

Wyświetlanie 1–48 z 148 wyników

Najpopularniejsze wódki czyste dostępne w ofercie hurtowni

Nasza hurtownia wódki oferuje możliwość zakupu alkoholi najbardziej znanych na rynku marek. Wśród nich znajdą Państwo cenione na całym świecie wódki o pojemności 0,5 l takie jak Amundsen, Finlandia lub Alaska. Oprócz tego oferta sklepu obejmuje wódki popularne w Polsce, wśród których warto wymienić Białego Bociana, Luksusową, Pana Tadeusza oraz Sobieskiego. Ponad 50 marek wódek czystych dostępnych w ofercie hurtowni pozwala na idealne dopasowanie trunków do potrzeb i gustów gości uczestniczących w ważnym wydarzeniu rodzinnym, towarzyskim lub biznesowym. Z tak dużym wyborem nie spotkasz się w żadnym sklepie prowadzącym sprzedaż detaliczną.

Alternatywą dla wódek czystych dostępnych w ofercie hurtowni są wódki smakowe. Dodaje się do nich aromaty i olejki, które nadają trunkom delikatny smak owocowy (np. śliwkowy, cytrynowy lub truskawkowy) lub inny (wódka kawowa z nutą Brandy). Takie odmiany alkoholi doskonale sprawdzą się wśród osób, które cenią unikalne smaki. Wszystkie wódki dostępne w naszej ofercie pochodzą z legalnych źródeł. Nie muszą się zatem Państwo martwić o ich jakość.

Korzystne ceny wódki w Foczka Alkohole

Cena butelki wódki uzależniona jest od wielkości złożonego zamówienia. W Foczka Alkohole niższą cenę możemy Państwu zaproponować przy zamówieniu minimum 60 butelek trunku. Jest to cena nawet o kilkanaście procent niższa od tej oferowanej przez zwykłe sklepy i konkurencyjna w stosunku do innych hurtowni. Ceny hurtowe wódki ulegają przy tym okresowym zmianom. Przy częstym śledzeniu oferty sklepu mogą Państwo trafić na specjalne okazje. Dzieje się tak np. wtedy, gdy w sklepie zostaną ostatnie sztuki danej marki wódki.

Ceny wódek dostępnych w hurtowni są niższe nawet w przypadku markowych wódek takich jak Absolut, Smirnoff lub Stock. Jeśli zatem chcą Państwo postawić na stole weselnym lub imprezowym wódkę najwyższej jakości w dobrej cenie, warto wybrać ofertę hurtowni Foczka Alkohole.

Call Now Button

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę.

Proszę potwierdzić swój wiek.