Hurtownia wódki - ceny

Zamówienia z dostawą realizujemy od min. 1000 zł.  Koszt dostawy od 49 do 150 zł.

Wódka cieszy się dużą popularnością wśród osób organizujących wesela, spotkania towarzyskie i biznesowe. Przy większych zamówieniach bardzo istotna jest jej cena. Dotyczy ona nie tylko samych butelek alkoholu, ale także transportu. Na najlepsze ceny można liczyć, korzystając z oferty hurtowni wódki.

Wyświetlanie 1–48 z 160 wyników

Najpopularniejsze wódki czyste dostępne w ofercie hurtowni

Nasza hurtownia wódki oferuje możliwość zakupu alkoholi najbardziej znanych na rynku marek. Wśród nich znajdą Państwo cenione na całym świecie wódki o pojemności 0,5 l takie jak Amundsen, Finlandia lub Alaska. Oprócz tego oferta sklepu obejmuje wódki popularne w Polsce, wśród których warto wymienić Białego Bociana, Luksusową, Pana Tadeusza oraz Sobieskiego. Ponad 50 marek wódek czystych dostępnych w ofercie hurtowni pozwala na idealne dopasowanie trunków do potrzeb i gustów gości uczestniczących w ważnym wydarzeniu rodzinnym, towarzyskim lub biznesowym. Z tak dużym wyborem nie spotkasz się w żadnym sklepie prowadzącym sprzedaż detaliczną.

Alternatywą dla wódek czystych dostępnych w ofercie hurtowni są wódki smakowe. Dodaje się do nich aromaty i olejki, które nadają trunkom delikatny smak owocowy (np. śliwkowy, cytrynowy lub truskawkowy) lub inny (wódka kawowa z nutą Brandy). Takie odmiany alkoholi doskonale sprawdzą się wśród osób, które cenią unikalne smaki. Wszystkie wódki dostępne w naszej ofercie pochodzą z legalnych źródeł. Nie muszą się zatem Państwo martwić o ich jakość.

Korzystne ceny wódki w Foczka Alkohole

Cena butelki wódki uzależniona jest od wielkości złożonego zamówienia. W Foczka Alkohole niższą cenę możemy Państwu zaproponować przy zamówieniu minimum 60 butelek trunku. Jest to cena nawet o kilkanaście procent niższa od tej oferowanej przez zwykłe sklepy i konkurencyjna w stosunku do innych hurtowni. Ceny hurtowe wódki ulegają przy tym okresowym zmianom. Przy częstym śledzeniu oferty sklepu mogą Państwo trafić na specjalne okazje. Dzieje się tak np. wtedy, gdy w sklepie zostaną ostatnie sztuki danej marki wódki.

Ceny wódek dostępnych w hurtowni są niższe nawet w przypadku markowych wódek takich jak Absolut, Smirnoff lub Stock. Jeśli zatem chcą Państwo postawić na stole weselnym lub imprezowym wódkę najwyższej jakości w dobrej cenie, warto wybrać ofertę hurtowni Foczka Alkohole.

Hurtownia wódki

Nie ma bardziej sprawdzonego rozwiązania na weselnych stołach i grupowych uroczystościach niż klasyczna wódka. Dostępna jest w każdym pubie, w shot barach i w restauracjach. Towarzyszy toastom na każdą okazję. Jeśli planujesz masowe wydarzenie lub duże weselne przyjęcie, to warto skorzystać z hurtowych zamówień, które gwarantują najniższe ceny.

Różnorodność alkoholi w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziesz wódki produkcji polskiej i zagranicznej. Dostępne są wersje smakowe i wódki czyste. Taki zestaw alkoholi z pewnością pozwoli Ci dobrać odpowiedni rodzaj na wybraną okoliczność. Kulturowo alkohole wysokoprocentowe towarzyszą w naszym kraju ucztom i biesiadowaniu od lat i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Na hucznych weselach wódka zapewnia dobrą zabawę, pomaga się zrelaksować i ułatwia nawiązywanie znajomości. Przyjęło się mówić, że kieliszek wódki po posiłku sprzyja trawieniu. Niezależnie, czy postawisz na smakowy alkohol, czy czyste wódki polskiej produkcji, to na pewno decyzja o nabyciu alkoholu w naszej hurtowni będzie wiązała się z dużą oszczędnością.

Wódki produkowane w Polsce

Polskie wódki są znane na całym świecie, a wśród tych najbardziej rozpoznawalnych warto wspomnieć co najmniej kilka. Żubrówka, która produkowana jest na bazie spirytusu pszenicznego i źródlanej wody z Puszczy Białowieskiej, z pewnością do nich należy. Na liście znajduje się też Wyborowa, który wytwarzana jest na bazie ziemniaka oraz Sobieski, produkowany na spirytusie zbożowym. Dla osób, które nie przepadają za czystą wódką, mamy wszystkie smaki Soplicy — od klasycznej wiśniówki, przez wersję śliwkową i pigwową, po Soplicę przepalaną suszem.

Hurtowe zakupy, hurtowe ceny

Zakupy w naszej hurtowni gwarantują korzystną cenę jednostkową oraz atrakcyjną ofertę transportową. Przy organizacji wesela czy masowej imprezy warto minimalizować koszty i zapewnić sobie komfort w postaci odpowiedniej ilości alkoholu. Hurtowe zakupy to także świetna propozycja przy zaopatrzeniu barów i restauracji, a także eventów outdoorowych.

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button