Jim Beam - Hurtownia

Jim Beam to jeden z najpopularniejszych trunków na świecie, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym, co odróżnia go od wielu innych whisky, jest wyczuwalny, bardzo charakterystyczny posmak z rodzaju bourbon. Oprócz aromatów wanilii i karmelu można wyczuć w nim też inne nuty: miękkie, lekko kukurydziane. Znawcy oceniają takie połączenie jako niezwykle smaczne. Jim Bean – klasyczne, czterdziestoprocentowe whisky typu bourbon – to prawdziwa gratka dla koneserów szlachetnych alkoholi, które zwyczajowo pija się w eleganckich, szerokich szklankach. To także doskonały trunek na prezent dla smakosza, który z pasją prowadzi mały domowy barek alkoholowy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Legendarny alkohol - od wielu lat

Choć trudno w to uwierzyć, legenda Jim Beam narodziła się pod koniec… XVIII wieku! To właśnie wtedy powstała pierwsza partia alkoholu, którą wydestylowano w Clermont w stanie Kentucky. Marka jest własnością koncernu Beam Suntory. Firma produkuje także inne gatunki whisky, które są znane pod innymi nazwami, i które określa się jako bardziej ekskluzywne. Jim Beam ma piękny miodowy kolor, a wyczuwalne w alkoholu nuty opisano powyżej. Warto wspomnieć, że skutecznie przysłaniają one charakterystyczny dla mocnych, leżakujących trunków posmak dębiny. Destylaty stosowane do produkcji standardowej wersji Jim Beam dojrzewają w beczkach z dębu przez minimum cztery lata, a czasami nawet przez osiem lat. W ten sposób uwydatnia się bogactwo smaków i aromatów. Na bazie tego bourbona można przyrządzić wspaniałe drinki z cytrusami, np. z kwaśną limonką, a także coca-colą.

Kilka gatunków, ponadczasowa marka

W naszym sklepie internetowym możecie Państwo zamawiać ulubione trunki w wielu odmianach. Asortyment został tak skomponowany, by zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Dotyczy to także Jim Beam. Nasza hurtownia proponuje kilka rodzajów tego klasycznego trunku: kilkuletnie, o różnym stężeniu alkoholu i w przeróżnych wariantach smakowych, które mają swoich stałych amatorów. Do najczęściej wybieranych należą Jim Beam White label czy Black label, a także Yellow label (whisky żytnia). W wersji podstawowej trunek wpisuje się w standardy dobrej amerykańskiej whisky z rodzaju bourbon.

Przystępna cena

Choć whisky należą do najdroższych alkoholi na świecie, trunki takie jak Jim Beam można kupić w dobrej cenie. Wystarczy znaleźć zaufany sklep taki jak nasz, w którym mogą Państwo złożyć większe zamówienie. Wiąże się to oczywiście z proporcjonalnie niższymi kwotami. Cena hurtowa tego markowego alkoholu jest na tyle przystępna, że z pewnością spotka się z uznaniem ze strony klientów indywidualnych, jak też osób prowadzących swoją działalność: mały sklep alkoholowy, bar czy restaurację. Nie da się ukryć, że towar zamawiany hurtowo jest tańszy, a zarazem wciąż reprezentują najwyższą, znaną koneserom jakość.

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button