RUMY - Hurtownia

Prezentowany rum znanych i renomowanych marek to oferta o zróżnicowanych aromatach i wyśmienitych, subtelnych smakach. Nasza hurtownia rumu swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Oferowane trunki w eleganckich i nowoczesnych butelkach to pieszczota dla podniebienia każdego konesera słodkich, owocowych nut smakowych. Kupując u nas rum hurtowo, mogą Państwo być pewni konkurencyjnych cen za asortyment wysokiej jakości. Jeśli natomiast interesuje Państwa detaliczna cena rumu, jest ona widoczna przy każdym produkcie znajdującym się w naszym sklepie internetowym.

Minimalna wartość zamówienia to 1000 zł.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Intensywność przypraw i owoców

Każda butelka rumu to trunek oparty na przemyślanej mieszance składników nadających alkoholom charakterystycznego koloru, smaku i zapachu. Wielokrotnie destylowane kubańskie, jamajskie, karaibskie alkohole to ceniony element prestiżowych lokali, który może również spełnić się w roli prezentu dla bliskiej osoby. Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie w czasie procesu zakupowego. Ceny hurtowe rumu to jeden z atutów, który przeważa na korzyść współpracy właśnie z naszym sklepem internetowym. Nasza oferta skierowana jest także do osób indywidualnych, pragnących zaopatrzyć się w wyborny i ceniony na całym świecie markowy rum. Cennik rumu widoczny jest przy każdym produkcie.

Zapraszamy do współpracy

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz tych prowadzących działalność gospodarczą. Stawiamy na doskonałą obsługę Klienta oraz atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button