TEQUILE - Hurtownia

Przedstawiamy trunki, które powstają w wyniku skomplikowanych procesów produkcyjnych z wykorzystaniem wysokiej jakości składników na podstawie przemyślanych, chronionych receptur. Nasza hurtownia tequili oferuje alkohole o świeżych i pobudzających aromatach, jak i wyśmienitych, głębokich i zbalansowanych smakach. Tequila kupowana hurtowo to gwarancja świetnych, konkurencyjnych cen, z których z pewnością będą zadowoleni właściciele lokali gastronomicznych, organizatorzy imprez okolicznościowych, czy hotele. Jesteśmy jednak otwarci także na współpracę i sprzedaż dla Klientów indywidualnych.

Zamówienia z dostawą realizujemy od min. 1000 zł. Koszt dostawy od 49 do 150 zł.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Tequila - cennik

Pragniemy zapewnić Państwa o wysokiej jakości naszych produktów. Atrakcyjne ceny tequili podane są przy każdym produkcie, dlatego mogą Państwo liczyć na pełną czytelność w kwestii zakupów na stronie naszego sklepu internetowego. Tequile w cenach hurtowych mogą Państwo zamówić po kontakcie z nami.

Degustacja smaków i aromatów

Jeśli poszukują Państwo alkoholi wywodzących się z meksykańskiej tradycji, zapraszamy do zakupów. Każdy z poszczególnych trunków został wzbogacony o naturalne nuty roślinne i kwiatowe. Niesamowity melanż smaków i aromatów zaskoczy koneserów tequili, miłośników trunków o zbalansowanych i zdecydowanych smakach cytrusów i słodyczy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą oraz fachową radą w zakresie wyboru trunków, jak i współpracy biznesowej. Życzymy udanej degustacji wykwintnych smaków dostępnych w naszej ofercie!

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę.

Proszę potwierdzić swój wiek.

Call Now Button