WÓDKA WESELNA

Wódka to nadal jeden z najpopularniejszych alkoholi weselnych. Bez niej trudno wyobrazić sobie toasty wznoszone za Parę Młodą, ich rodziny i bliskich. Jest ona częścią polskiej tradycji, dlatego zawsze stawia się ją na honorowym miejscu na stołach weselnych. Wódkę na wesele w najkorzystniejszych cenach kupią Państwo w naszej hurtowni wódki weselnej. Jest to miejsce, w którym na pewno uzyskają Państwo wymaganą liczbę butelek alkoholu.

Wyświetlanie 1–48 z 78 wyników

Szeroki wybór wódek dopasowanych do potrzeb gości

Gusta gości, jeśli chodzi o alkohol, mogą być różne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, hurtownia wódki weselnej umożliwia zakup zarówno trunków marek znanych i cenionych na polskim rynku, a więc wódki Wyborowej, Pana Tadeusza czy też Żubrówki, jak i wódek znanych na całym świecie, takich jak m.in. Absolut. Smirnoff lub Amundsen. Oprócz tego w naszym asortymencie znajdują się nieco mniej znane, ale również cenione wśród weselników trunki marek Bjorn, Copernicus, Husaria czy Stumbras.

W sumie ponad 50 rodzajów wódek znajdujących się w ofercie gwarantuje to, że znajdą wśród nich Państwo coś idealnego dla siebie. Wódki weselne dostępne w ofercie Foczka Alkohole sprawdzą się pite nie tylko na czysto, ale również jako dodatek do drinków. Jeśli zamówią Państwo barmana na wesele, przygotuje on z ich wykorzystaniem niezwykłe kompozycje, które przypadną gościom do gustu. Sex on the beach, Cosmopolitan, Blue Shark - to tylko niektóre z drinków, które można stworzyć, korzystając z oferowanych przez naszą hurtownię alkoholi wódek.

Oryginalne źródła dostawy - gwarancja wysokiej jakości

Hurtownia alkoholu na wesele Foczka Alkohole dostarczy Państwu trunki pochodzące w pełni z legalnych źródeł. Każda butelka wódki weselnej wyposażona jest w banderolę, a na całe zrealizowane zamówienie otrzymacie Państwo paragon lub fakturę. Wódka na wesele, którą oferuje hurtownia Foczka Alkohole, jest przechowywana w odpowiednich warunkach tak, by na weselny stół trafił alkohol o doskonałym smaku. W związku z tym nie muszą Państwo martwić się o jakość zamawianej wódki oraz innych trunków.

Najtańsza wódka na wesele w Foczka Alkohole

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wódek weselnych dostępną na stronie internetowej. Dzięki dobraniu odpowiednich dostawców gwarantujemy dobre ceny alkoholu - niższe niż w konkurencyjnych firmach sprzedających alkohol w większych ilościach. Tania wódka weselna, której cena jest zgodna z cennikiem publikowanym na stronie internetowej, dostępna jest przy zamówieniach sięgających co najmniej 60 butelek. Jest to minimalna ilość, która pozwala na wynegocjowanie dobrej ceny, o wiele niższej niż w sklepach prowadzących sprzedaż detaliczną. W ofercie wódek weselnych znajdą Państwo trunki w cenie od ok. 20 do ok. 50 złotych za butelkę o pojemności 0,5 l. Najpopularniejsze na weselach marki wódek dostępne w ofercie hurtowni osiągają ceny nawet o kilkanaście procent niższe niż w wielu innych sklepach i hurtowniach. Dzięki temu mogą Państwo sporo zaoszczędzić. Nie da się ukryć, że organizacja wesela jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem, w związku z czym warto szukać wszelkich możliwości zaoszczędzenia. Dodatkowe środki na pewno się przydadzą i pozwolą pomyśleć o kolejnych atrakcji dla gości.

Szybkie zamówienie i dostawa w dogodnej cenie

Hurtownia wódki na wesele umożliwia osobisty odbiór zamówienia, ale zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest jej dostawa własnym środkiem transportu. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia alkoholu w trakcie jego przewożenia i poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zakupem kolejnych butelek alkoholu. Oprócz tego pozwala to także na oszczędzenie przez Państwa czasu, który jest tak bardzo cenny podczas przygotowań do tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Zamówiona w Foczka Alkohole wódka weselna dostarczana jest bardzo szybko, ponieważ już w ciągu 4 tygodni od złożenia zamówienia w dowolnej formie oraz po dokonaniu wpłaty zaliczki. Koszt dostawy w tym przypadku jest niewielki. Możliwe jest także przyspieszenie przez Państwa dostawy. Wówczas koszt transportu ustalany jest indywidualnie, ale zwykle nie jest on znacznie wyższy od tego określonego w cenniku.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego. Poruszanie się po nim jest niezwykle intuicyjne i nie sprawia problemów nawet laikom. Rejestrując się w nim, zyskają Państwo możliwość szybszej realizacji zamówienia i wyliczenia należnej kwoty do zapłaty za weselny alkohol.

Szeroki wybór wódki weselnej z oryginalnych źródeł i w dogodnych cenach - to główne atuty oferty hurtowni wódek Foczka Alkohole.

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button