BOLS - LIKIERY - Hurtownia

Marka Bols istnieje na rynku już od XVI wieku i choć większość osób kojarzy ją głównie z produkcją wyśmienitej wódki, warto zwrócić uwagę także na serię wybornych likierów. To właśnie od nich rozpoczęła się cała przygoda firmy Bols. Miało to miejsce dokładnie w 1575 roku. To właśnie wtedy pewien holender z dobrze rozwiniętą żyłką do interesów – Lucas Bols – otworzył swoją pierwszą wytwórnię alkoholu. Co ciekawe, na sukces nie musiał zbyt długo czekać. Wszystko dzięki rodzimym żeglarzom, którzy dostarczali mu składniki nieosiągalne dla konkurencyjnych przedsiębiorstw. W ten sposób marka objęła silną i dominującą pozycję na rynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bols – likiery z nieprzeciętną historią

Niestety w 1816 roku nastąpiło wygaśnięcie rodu i rodzinna firma musiała zostać sprzedana. Mimo tego nowy właściciel, Gabriel Theodorus van Wout, dbał o jej rozwój, dzięki czemu większość alkoholi trafiała na eksport, a pozostała część pijana była już w wyższych sferach. Według historyków były one jednym z napitków spożywanych w trakcie negocjacji związanych z Kongresem Wiedeńskim! Jednym z niepodważalnych sekretów fenomenu likierów Bols jest ich skład, a zwłaszcza jakość produktów wykorzystywanych do ich wytwarzania. Co istotne, jest ona niezmienna od czasów prowadzenia firmy przez Lucasa Bols, aż do dziś. Wszystkie składniki są w pełni naturalne. Owoce, zioła, czy przyprawy pozyskiwane z przeróżnych zakątków świata pochodzą wyłącznie z najdokładniej wyselekcjonowanych źródeł. Różnorodność smaków i rodzajów dostępnych na rynku – aż 36! – sprawiła, że omawiane likiery Bols stały się nieodłącznym elementem codziennej pracy niemal każdego barmana.

Z czym łączyć likiery Bols, aby wydobyć z nich głębię smaku?

Mimo że ponadprzeciętny smak, jakim mogą poszczycić się wszystkie likiery Bols sprawia, iż jest to wspaniały trunek do wypicia go solo, warto zwrócić uwagę na nieco więcej możliwości. Wystarczy sięgnąć po dodatkowy alkohol, soki, czy inne dodatki, aby móc stworzyć niepowtarzalne kompozycje, które delikatnie rozpieszczą każde podniebienie lub dodadzą otrzymanemu napitkowi nieco wyrazistości, a nawet pikanterii. Chyba nie ma sensu tłumaczyć, jak niebiańskie doznania mogą przeżywać kubki smakowe po skosztowaniu tak wysublimowanego trunku? Propozycji jest nieskończenie wiele, a jedyne ograniczenie stanowi tu wyobraźnia. Likiery Bols stworzą cudowne połączenie z różnymi sokami owocowymi (zwłaszcza cytrusowymi, ze względu na ich kwaśny charakter), z tonikiem, z miętą, ze wszelkimi napojami alkoholowymi, takimi jak wódka, rum, czy tequila. Tak przyrządzone koktajle i drinki to pełna gwarancja sukcesu!

Bols – likier najwyższej jakości w sklepie internetowym

Bols to marka alkoholowa uznawana za najstarszą na całym świecie. Od pierwszych chwil po jej założeniu zajmuje się ona produkcją alkoholi, których popularność wciąż pozostaje na zaszczytnej pozycji lidera. Chcąc wyposażyć się w trunki marki Bols, zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Oferujemy wyszukane napitki pochodzące ze wszystkich stron świata – zarówno te popularne, jak i te niszowe, dedykowane dla największych smakoszy i koneserów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą lub przedstawicielami innych podmiotów prawnych. Dla zamówień hurtowych przygotowaliśmy specjalne rabaty, także serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu i życzymy udanej degustacji!

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button