APEROL - Hurtownia

Aperol to legendarny trunek pochodzący prosto z Włoch, którego receptura składa się aż z 30 składników. Co ciekawe – do tej pory nie została ona ujawniona! Delikatny, ziołowo–cytrusowy likier tworzony na bazie tradycyjnych nalewek jest nieodzownym symbolem rozpoczęcia wiosny w miastach słonecznej Italii. Nie bez powodu serwuje się go głównie przed większym posiłkiem: Aperol nie tylko wspomaga apetyt, lecz także wspiera trawienie, zwiększając ilość soków trawiennych wydzielanych w organizmie. Upodobały go sobie głównie kobiety, po pierwsze ze względu na poprawę metabolizmu, lecz także dlatego, że zawartość alkoholu jest w nim niewielka, a jego smak jest wyśmienity! Czemu jeszcze zawdzięcza swój fenomen?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Krótka historia siedmioletniej współpracy

Tajemnicza receptura, która nie została ujawniona i na razie nie zapowiada się, aby miało się tak wydarzyć, powstała już ponad sto lat temu! Dokładnie w 1919 roku opracowało ją dwóch braci: Luigi i Silvio Barbieri po upływie siedmiu lat ciężkiej pracy. Pierwszy Aperol został zaprezentowany na międzynarodowych targach organizowanych w Padwie. Niestety to nie tu rozpoczęła się jego popularność. Mimo niepowtarzalnego smaku i nieprzeciętnej receptury swoją renomę zdobył dopiero po zakończeniu II Wojny Światowej. Poza niezaprzeczalnie korzystnym wpływem na układ trawienny człowieka warto dodać, że Aperol ma także właściwości łagodzące stres i jego objawy. Lekka formuła sprawia, że największą popularnością cieszy się w lecie. Zważając na fakt ściśle strzeżonej receptury, która ma za zadanie pozostać tajemnicą, wiele osób doświadcza prawdziwej zagwozdki, jeśli chodzi o smak trunku, a także o to, z czym najlepiej go komponować. Jak wydobyć z Aperolu to, co najlepsze?

Najsłynniejszy, włoski Aperol spritz – sklep

Wiele osób mając styczność z tajemniczą nazwą „Aperol Spritz” zastanawia się co kryje się pod tym wyrażeniem. Otóż jest to najpopularniejszy (oczywiście, głównie we Włoszech) drink tworzony na bazie Aperolu. Jego receptura jest naprawdę prosta oraz niezwykle efektowna. Chcąc stworzyć słynny Aperol Spritz, aby móc poczuć się, jak w jednym z włoskich ogródków restauracyjnych, wystarczy zaopatrzyć się w Prosecco, wodę gazowaną i cytrusy – najlepiej pomarańcze. Dla jasności – nie jest to jedyna możliwa alternatywa. Doskonale pasuje do kwaśnych soków, lemoniady, mięty, lecz co najważniejsze: niezbędna jest duża ilość lodu! Subtelne delektowanie się orzeźwiającym smakiem Aperolu to doskonały sposób na ulgę w upalne dni, a drinki i koktajle stworzone na jego bazie z pewnością zaskoczą wszystkich gości!

Oryginalny Aperol – sklep

Nasz sklep to doskonałe miejsce, w którym mogą Państwo wyposażyć swój barek w prawdziwy, włoski Aperol. Hurtownia zaopatrzona jest w szeroki wybór trunków pochodzących z różnych zakątków świata – nie tylko z Europy! Nasz asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z tymi indywidualnymi, jak i z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą (np. sklep monopolowy). Na zamówienia hurtowe przygotowaliśmy specjalne rabaty, ponieważ pragniemy sprawić, aby nasze ceny były jak najbardziej atrakcyjne. Oczywiście, wszystko idzie w parze z możliwie najwyższą jakością. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie internetowym i życzymy przyjemnej degustacji nabytych napitków!

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button