O NAS

Nasza firma to połączenie sieci sklepów stacjonarnych i e-commerce, dzięki czemu z sukcesem działamy na polskim rynku już kilka lat. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów, których zdobywamy wieloma kanałami. Ze względu na szeroką działalność, mnogość powiązań kontraktowych oraz indywidualne podejście do każdego klienta możemy zaproponować każdemu z Państwa najlepsze ceny oraz wysoką jakość obsługi.

Od początku naszej działalności zajmujemy się zaopatrywaniem Państwa stołów podczas różnych imprez rodzinnych i okolicznościowych. Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest podjęcie decyzji jaki wybrać alkohol oraz ile go kupić. Dlatego bardzo ważne jest dla nas aby być Państwa doradcami w tej kwestii. Ponadto przygotowaliśmy klika rozwiązań, które ułatwią Państwu zakupy u nas.

Jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz obsługi. Oferowane przez nas produkty pochodzą od legalnie działających firm (producentów, dystrybutorów). Do dyspozycji Państwa jest dział handlowo-doradczy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Oraz w soboty od 9 do 14.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy legalnie działającą firmą na polskim rynku od 2013 roku. Zaufało nam już tysiące klientów.

Transport

Jesteśmy w stanie zapewnić transport w dowolny region naszego kraju. Organizacja transportu odbywa się wg naszego kalendarza.

Zwroty

Możliwość zwrotu niewykorzystanego towaru. Do 10% z całego zamówienia, obejmuje tylko wódki czyste. Zwrot klient organizuje we własnym zakresie.

Negocjacje

Chcesz kupić dużą ilość towaru, skontaktuj się z nami.

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button