FINLANDIA

Według badań najczęściej kupowanym alkoholem w Polsce jest wódka. Jedną z najpopularniejszych butelek w tej kategorii jest Finlandia. To marka sama w sobie, którą produkuje się nieprzerwanie od 1970 roku. Można więc stwierdzić, że jest stosunkowo nowym produktem na rynku, który szybko zrobił oszałamiającą karierę. Dużą rolę odegrały tu walory smakowe, które idą w parze z atrakcyjnymi cenami. Te ostatnie mogą być bardzo przystępne i hurtowe – zwłaszcza w naszym sklepie internetowym, który sprzedaje najtaniej najlepsze dostępne produkty alkoholowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wódka - mocny alkohol, czysty smak

Wódka zalicza się do kategorii najmocniejszych trunków – stężenie alkoholu wynosi w tym przypadku ok. 40% (w niektórych ofertach limitowanych nawet 60%) i nie mniej niż 37,5%. Produkuje się ją ze zbóż i ziemniaków – to tradycyjne metody wykorzystywane od setek lat – a także ryżu, melasy, ziaren kukurydzy. Regiony, które zajmują się produkcją tego alkoholu, są położone w Europie Środkowej i w krajach skandynawskich. To właśnie w tamtych okolicach, a dokładniej w Finlandii, produkuje się znaną i cenioną wódkę, której nazwa pochodzi od państwa, w którym jest wytwarzana. Powstaje ona ze spirytusu jęczmiennego, a dokładniej z wyselekcjonowanych źdźbeł jęczmienia i krystalicznie czystej wody lodowcowej z Koskenkorva. Wódka Finlandia przed butelkowaniem jest poddawana kilkuset procesom destylacyjnym, co przekłada się na jej wyśmienity smak. U nas jej cena hurtowa jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Czysta czy z posmakiem?

Koncern wytwarza zarówno czysty, czterdziestoprocentowy alkohol, jak też oferuje kilka wariantów smakowych. To tak zwane wódki aromatyzowane, których składnikami oprócz jęczmienia i wody lodowcowej są owoce, aromaty, zioła, przyprawy, a także kwiaty. Można zdecydować się np. na posmak limonki, maliny, żurawiny i inne. Uważa się, że trunki tego typu są delikatniejsze i lżejsze, dlatego pija się je coraz częściej. Świetne sprawdzą się podczas rodzinnych przyjęć czy nawet większych imprez takich jak wesela. Aby podkreślić walory smakowe aromatyzowanej wódki, wystarczy kilka kostek lodu i ewentualnie odrobina dopasowanego soku. Wódka Finlandia cieszy się popularnością zarówno w postaci czystej, jak też smakowej. W obu przypadkach obowiązuje u nas cena hurtowa.

Ceny hurtowe – tylko u nas

Nasza hurtownia proponuje niezwykle okazyjną ofertę. Wódka Finlandia jest dostępna nie tylko w kilku rodzajach, ale też w butelkach różnej pojemności. Mogą Państwo dopasować zamówienie do swoich potrzeb – może organizujecie właśnie wesele i chcecie postawić na znany smak, ale szukacie najtańszych propozycji, cen hurtowych? Znajdziecie je właśnie u nas! Asortyment sklepu został skrojony na każde potrzeby. Warto tutaj podkreślić, że cena Finlandii w naszej hurtowni jest po prostu najlepsza na rynku – u nas jest najtaniej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych specjalistów. Z pewnością rozwieje Państwa wątpliwości.
Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę. Proszę potwierdzić swój wiek.
Call Now Button