Hurtownia wódki - ceny

Zamówienia z dostawą realizujemy od min. 1000 zł. Ceny wódek obowiązują od minimalnej ilości 60 szt. Koszt dostawy od 49 do 100 zł.

Wódka cieszy się dużą popularnością wśród osób organizujących wesela, spotkania towarzyskie i biznesowe. Przy większych zamówieniach bardzo istotna jest jej cena. Dotyczy ona nie tylko samych butelek alkoholu, ale także transportu. Na najlepsze ceny można liczyć, korzystając z oferty hurtowni wódki.

Wyświetlanie 1–48 z 75 wyników

Najpopularniejsze wódki czyste dostępne w ofercie hurtowni

Nasza hurtownia wódki oferuje możliwość zakupu alkoholi najbardziej znanych na rynku marek. Wśród nich znajdą Państwo cenione na całym świecie wódki o pojemności 0,5 l takie jak Amundsen, Finlandia lub Alaska. Oprócz tego oferta sklepu obejmuje wódki popularne w Polsce, wśród których warto wymienić Białego Bociana, Luksusową, Pana Tadeusza oraz Sobieskiego. Ponad 50 marek wódek czystych dostępnych w ofercie hurtowni pozwala na idealne dopasowanie trunków do potrzeb i gustów gości uczestniczących w ważnym wydarzeniu rodzinnym, towarzyskim lub biznesowym. Z tak dużym wyborem nie spotkasz się w żadnym sklepie prowadzącym sprzedaż detaliczną.

Alternatywą dla wódek czystych dostępnych w ofercie hurtowni są wódki smakowe. Dodaje się do nich aromaty i olejki, które nadają trunkom delikatny smak owocowy (np. śliwkowy, cytrynowy lub truskawkowy) lub inny (wódka kawowa z nutą Brandy). Takie odmiany alkoholi doskonale sprawdzą się wśród osób, które cenią unikalne smaki. Wszystkie wódki dostępne w naszej ofercie pochodzą z legalnych źródeł. Nie muszą się zatem Państwo martwić o ich jakość.

Korzystne ceny wódki w Foczka Alkohole

Cena butelki wódki uzależniona jest od wielkości złożonego zamówienia. W Foczka Alkohole niższą cenę możemy Państwu zaproponować przy zamówieniu minimum 60 butelek trunku. Jest to cena nawet o kilkanaście procent niższa od tej oferowanej przez zwykłe sklepy i konkurencyjna w stosunku do innych hurtowni. Ceny hurtowe wódki ulegają przy tym okresowym zmianom. Przy częstym śledzeniu oferty sklepu mogą Państwo trafić na specjalne okazje. Dzieje się tak np. wtedy, gdy w sklepie zostaną ostatnie sztuki danej marki wódki.

Ceny wódek dostępnych w hurtowni są niższe nawet w przypadku markowych wódek takich jak Absolut, Smirnoff lub Stock. Jeśli zatem chcą Państwo postawić na stole weselnym lub imprezowym wódkę najwyższej jakości w dobrej cenie, warto wybrać ofertę hurtowni Foczka Alkohole.

Call Now ButtonZadzwoń

Musisz mieć 18 lat, aby odwiedzić tą stronę.

Proszę potwierdzić swój wiek.